Forum Silent Hill Page

Pomoc - [R] Igla i wlosy

Żelazko - 2008-10-14, 04:17
Temat postu: [R] Igla i wlosy
Mam zgiętą igłe zabraną z maskotki i włosy ze dobrze zamkniętej skrzynki ale nie da się je połączyć pomyślnie. Kiedy je łącze to james próbóje wyciągnąć coś ale się nie da i pisze że nie może dosięgnąć czy coś tkaiego. Co robić ? Za pomoc z góry dziękuje.
Wendigo - 2008-10-14, 08:40

Najpierw stań przed tą dziurką, wejdź do ekwipunku kliknij na nitkę i daj combine, potem na igłę i również daj combine, teraz kliknij na use na którymkolwiek z przedmiotów

Napisz czy Ci się udało, jeśli pomogłem kliknij na ,,pomógł"

Żelazko - 2008-10-14, 13:00

dzięki wendiego naprawdę pomogło i wyciągnął ten klucz do windy :D
Wendigo - 2008-10-14, 13:42

No problem, cieszę się że mogłem pomóc :)
ner - 2011-11-03, 17:25
Temat postu: igla i wlosy
Mam zgiętą igłe zabraną z maskotki i włosy ze dobrze zamkniętej skrzynki stoję na dziura pod prysznicem zaznaczam igłę daje opcje polacz/combine i nic. Nic nie mogę zrobić mam zaznaczona igłę na dole w zielone ramce i nie mogę najechać na włosy. Mogę tylko wybrać miedzy użyć a polącz/combine. pomocy
Żelazko - 2011-11-03, 23:20

http://www.espritdesign.p...topic.php?t=708

No patrzno się, ja się pytałem o to, a teraz odpowiadam. xD

ner - 2011-11-04, 14:32

Wiem jak to zrobić ale nie mogę tego zrobić, ale nie mogę tego zrobić. Opisze dokładnie krok po kroku jak wygląda sytuacja.

1 Wchodzę do Shower room
2 Podchodzę do odpływu w pomieszczeniu ( dziury)
3 Wchodzę do ekwipunku ( domyślnie I)
4 Szukam igły/włosów
5 Gdy znalazłem naciskam klawisz akcji ( Spacja)
6 Okienko "przechodzi" z igły/ włosów do opcji Command/Polecenie ("otwiera" się okienko Command/Polecenie)
7 Wybieram opcje połącz/combine
8 Wskakuje zielone okienko w którym jest igła/włosy
Dalej nie mogę nic zrobić mam zblokowany ekwipunek. Jedyne co mogę zrobić to przełączać miedzy opcjami połącz/combine a urzyj/use w okienku Command/Polecenie. jak próbuje za pomocą myszki 'nastawić' na drugi przedmiot to anuluje opcje połącz/combine, znika zielone okienko.

To jest kwintesencja tej sprawy

Szakal - 2011-11-05, 12:37

Jeśli grasz na PC musisz nacisnąć ESC, żeby wrócić do ekwipunku i wtedy możesz wybrać następny przedmiot i połączyć go z poprzednim. Jeśli grasz na konsoli to musisz użyć klawisza odpowiedzialnego za "cancel".
ner - 2011-11-06, 18:57

Dzięki to było to. Takie proste a jednak trudne.

Żelazko: Dobrze, w takim razie scaliłem dwa tematy w całość, komuś może pomoże. Niech ktoś mi da znać na PW lub na shoutboxie aby odblokować ten temat, albo napisz nowy temat to się go później scali.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group